Kazı Kazan Çeşitleri Arasında En Fazla Kazandıran 6 Oyun

İnternet üzerinden online olarak oynayabileceğiniz kazı kazan çeşitleri bulunmaktadır. Buna göre şans oyunlarını oynatan lisanslı sitelere üye olduğunuzda hangi kazı kazan türlerinin olduğunu inceleyebilir ve gerçek paralarla oynamaya başlayabilirsiniz.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐

Kazı Kazan Çeşitleri

Yıllardır vazgeçilmeyen ve alışkanlık haline gelen şans oyunlarından birisi olacaktır. Buna göre mobil üzerinden de uygulamalar sayesinde online olarak gerçek paralarla kazı kazan oynayabilir ve hangi türde ne gibi avantajlarınızın olduğunu görebilirsiniz.

Siteye Kaydol

Kazı Kazan Çeşitleri Kazandırıyor mu?

Kazı kazan oyunundan gelir elde etmek isteyenlerin nelere dikkat etmeleri gerektiğini açıklıyoruz. Buna göre Milli Piyango tarafından önceden bastırılmış olan biletlerin üzerinde kazınacak alanlar mevcuttur. Kazı kazan tüyoları ile şansınızı arttırmayı unutmayın. Bu alanları online ortamlarda güvenli şekilde ya da gerçek yaşamınızda kazıma şansını elde edebilirsiniz. Bu sayede kart üzerindeki rakamların, şekillerin, figürlerin veya buna benzer şeylerin bulunmasıyla gelir elde etmeniz ve yüksek kazançları tutturmanız mümkün olacaktır. Kazanç miktarlarının sabit olmadığını, figürlere veya üzerindeki rakamlara göre değişkenlik gösterebileceğini de aktarmaktayız.

kazı kazan çeşitleri neler
kazı kazan çeşitleri neler

Kazı Kazan Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde internet üzerinden online ortamlarda şans oyunlarını oynatan ve gelir elde eden kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Kazı kazan nasıl oynanır sorusu bu yüzden çok merak ediliyor. Bu kişilerin öncelikle oyun veya kazanç türlerini inceledikleri görülmektedir. Kazı kazan ile gelir elde etmek isteyenler için hangi yöntemlerin etkili olabileceğine değinmekteyiz. İnternete özel olarak sunulan oyunlardan birisidir. Buna göre online olarak bilet alabileceğinizi ve gelir elde edeceğinizi de aktarmaktayız. Milli Piyango sitesi üzerinden bağlantıya geçerek bu işlemleri gerçekleştirebilir ve aşağıdaki kazı kazan çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Siteye Kaydol
  1. Süper Altın
  2. 10’a Katla
  3. Altın Yumurta
  4. Milyoner Kulübü
  5. 12 Ay Şans
  6. Hazine Haritası

Süper altın

Kazı kazan oyununa son eklenen oyun türleri arasında süper altın yer almaktadır. Sanal üzerinden veya gerçek yaşamınızda 10 TL’ye satın alabileceğiniz bu kart ile 500 bin TL’lik büyük ikramiyeyi elde etme şansını yakalayacaksınız. Sizler de hızlı, hilesiz ve güvenli şekilde bu oyuna dahil olabilirsiniz.

10’a katla

Karttaki sembollerin yanı sıra x2, x5 ve x10 sembollerini bulduğunuzda ikramiyeleri katlayabileceksiniz. Kazanabileceğiniz yıldız sembollerinin altındaki bu kazanç tutarlarını çarpan sembolleri de görüntüleyebileceksiniz.

Siteye Kaydol

Altın yumurta

Milli piyango sitesi üzerinden, bayilerden ya da marketler aracılığıyla alabileceğiniz kazı kazan kartları arasında popüler hale gelmiştir. Altın yumurtaların altında tavuk işaretini bulduğunuzda ve bonus kısmında banknot simgesiyle karşılaştığınızda ikramiye alabilirsiniz.

Milyoner kulübü

Toplamda 1 milyon TL’lik büyük ödülü alabileceğiniz bir oyun türüdür. Bu oyunu oynayabilmek için mobil üzerinden de harekete geçebilirsiniz. Böylelikle kazı kazan kartını satın almanız ve kolaylıkla kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır.

Siteye Kaydol

12 ay şans

Bu oyun türünde ise kartların üzerinde ayları görebileceksiniz. Kart üzerindeki kazınması gereken yerleri kazıdığınızda 12 kez ikramiye elde etme hakkını yakalayabileceksiniz. Ay isimlerinin bulunduğu alanlarda iki tane aynı sembolün çıkması halinde ise ikramiyeleri hemen elde edeceksiniz. Oyunun nasıl oynandığını ve nasıl kazandırdığını öğrenmenizin bu sayede mümkün olacağını aktarmaktayız.

Hazine haritası

Kart üzerindeki koordinatları takip etmeniz gerekmektedir. Koordinat kutusundaki noktalara denk gelecek sembolleri tutturduğunuzda gelirleri de elde etmiş olacaksınız. Sembollerden hangisini bulmanız durumunda büyük gelirleri kazanacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu sorunun yanıtını alarak kazançlı, cazip ve çok önemli fırsatlara hemen ulaşabileceksiniz. En keyifli oyun türleri ile bu sayede tanışabileceğinizin ve mağdur olmayacağınızın da altını çizmekteyiz.

Siteye Kaydol